Eski Şube Başkanımız Rukiye ÇAKIR ile ilgili bilgilendirme

GÜNCELLEME: 17 Nisan 2018 SALI – Saat 20.00

Kesk Disiplin Kurulu üyesi ve Şubemiz önceki dönem Eşbaşkanı sevgili Rukiye Çakır’ın yoğun bakımda tedavisi sürmektedir. Bugün itibari ile genel durumunda küçük de olsa olumlu gelişmeler gözlenmiş ve hekim arkadaşlarımız yoğun bakımda ayrı bir odaya alarak tedavisine burada devam etme kararı almıştır.
Enfeksiyon riski halen devam etmekte olduğundan ziyaret yasağı sürmektedir ve bu konuda hepimizin destek olması gereklidir.
Daha güzel haberleri sizlerle paylaşma umudumuzla destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.

GÜNCELLEME: 7 Nisan 2018 Cumartesi – Saat 12.15

Eski Şube Başkanımız Rukiye ÇAKIR’ın Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavisi devam etmekte olup uyku hali devam etmektedir.

*********************

 

KESK Disiplin Kurulu üyesi ve Eski Şube Başkanımız Rukiye ÇAKIR 03.04.2018 tarihinde ailesi ile birlikte trafik kazası geçirmiş olup, kendisinin Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Yoğun Bakım Ünitesinde tedavisi devam etmektedir.

Genel vücut travması geçiren Arkadaşımızla ilgili olarak bugün bir cerrahi girişim uygulanmış olup sonucu olumludur.
Mevcut kafa travması nedeniyle uygulanan tedavi gereği uyutulmakta olan
Direngen arkadaşımızın bunu atlatacağına en içten duygularımızla inanıyor ve bir an önce sağlığına kavuşmasını bekliyoruz.

SES olarak arkadaşımıza ve ailesine ilk müdahalesini yapan Tire Devlet Hastanesi ve Ödemiş Devlet Hastanesi acil servisi çalışanlarına, 112 çalışanları,Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık çalışanlarına; bu zor anımızda bizi yalnız bırakmayan tüm sağlık çalışanları ve yol arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.